درباره شرکت ژیکاوا

مديران شركت ژيكاوا با بيش از ۲۰ سال تجربه در زمينه توليد مواد شيميايي ساختمان اخيرا اقدام به تأسيس واحدي جديد در استان خراسان رضوي نموده‌اند.
توانايي‌هاي علمي و فني، ارتباطات بين‌المللي، دسترسي به اطلاعات روز دنيا در زمينه فعاليت شركت، نمايندگي شركت ICS/Penetron و ساير ارتباطات و تجربيات گسترده تيم كاري ما باعث گرديده است تا روز به روز كيفيت توليدات و خدمات اين شركت ارتقاء يابد.

شرکت ژیکاوا امروزه با شعار ( ایرانی شایسته بهترینهاست ) مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا توانسته بخش زیادی از نیاز کشور را تامین کند 

مدیرعامل ژیکاوا

جناب مهندس محمد علی طاهباز

سخن مدیرعامل

_

فعاليت‌هاي شركت شامل سه بخش است

توليدات عمومي

 انواع افزودني‌هاي بتن، چسب‌هاي ساختماني، انواع گروت، انواع ملات‌هاي تعميراتي، مواد آب‌بندي و حفاظت بتن، رنگ و پوشش، اپوكسي و پلي‌اورتان

مشاوره و تحقيق و توسعه

 تيم فني اين شركت آماده است ضمن مشاوره فني جهت انتخاب مناسب‌ترين توليدات شركت، مشكلات ساختماني خاص پيش روي شما را بررسي و ضمن ارائه راه كار، مصالح ويژه را طراحي و توليد نمايد. كارنامه ما نشان مي‌دهد كه توانسته‌ايم در موارد متعددي مشكلات پيش‌روي مشتريان را در كوتاه‌ترين زمان و با كمترين هزينه حل نموده و نياز آنان به استفاده از مصالح گران‌قيمت خارجي را كاهش دهيم.

اجراء

 در مواردي كه كاربرد توليدات اين شركت نياز به تجربه و مهارت خاصي داشته باشد اكيپ اجرايي ما آمادگي آموزش يا اجراي كار را دارند.