درباره شرکت ژیکاوا

مواد و شیوه های نوین صنعت ساختمان بر پایه فناوری نانو

شرکت ژیکاوا با سابقه بیش از ۳۰ سال فعالیت در حوزه محصولات شیمیایی و نوین ساختمانی، همواره کوشیده است با دسترسی و استفاده از دانش روز دنیا و اتکا به نیروهای جوان و با انگیزه در زمینه تولید، سفارشی سازی و بومی سازی محصولات خود گامهایی بلند و مستحکم در راستای آبادانی ایران عزیز برداشته و مشوق توسعه استفاده از محصولات و راهکارهایی باشد که منجر به افزایش بهره وری و کاهش هزینه نهایی و افزایش کیفیت و طول عمر سازه های عمرانی باشد.
در همین راستا با دریافت دانش و انتقال آن از شرکتهای پیشکسوت در دنیا مانند شرکت واکر آلمان، پنترون آمریکا و سایر پیشگامان در این زمینه توانسته است با اولویت قرار دادن مواد اولیه بومی و شرایط جوی حاکم بر کشور اقدام به راه اندازی و تولید محصولات نوین خود از جمله انواع چسب های کاشی، پودر بندکشی در رنگهای متنوع، افزودنی های بتن، مواد عایق پایه سیمانی، انواع گروتها با کاربردها و مقاومت های مختلف، روان کننده ها و فوق روان کننده های بتن و بالغ بر دهها محصول کاربردی و جدید یکی از خوشنام ترین تولید کننده ها در زمینه خود باشد.
برند ژیکاوا همواره با مفهوم کیفیت آمیخته بود و محصولات تولیدی این مجموعه که نتیجه تلاش بی وقفه بنیانگذاران آن، تیم تحقیق و توسعه کارآمد و کاربلد، آزمایشگاه مجهز و عملیاتی ،مدیریت یکپارچه، شبکه فروش گسترده می باشد، همواره در حوزه خود به عنوان پیشرو شناخته شده و به تدریج با گسترش فعالیت های خود فراتر از مرزهای ایران و توسعه بازار خود به کشورهای همسایه بتواند نه تنها به اقتصاد کمک کرده باشد بلکه گامی استوار در زمینه ایجاد اشتغال، کارآفرینی و توسعه پایدار بردارد.

ما در ژیکاوا همواره به کیفیت اندیشیده ایم و با گوشی شنوا آماده شنیدن پیشنهادات و راهکارهای سازنده شما همراهان گرانقدر هستیم. (تماس با ژیکاوا)

سخن مدیرعامل

جناب آقای مهندس جواد طاهباز

فعالیت های ژیکاوا شامل سه بخش است: تولیدات عمومی، مشاوره و تحقیق و توسعه، اجرا

تولیدات عمومی

انواع افزودنی های بتن، چسب‌های ساختمانی، انواع گروت، انواع ملات‌های تعمیراتی، مواد آب‌بندی و حفاظت بتن، رنگ و پوشش، اپوکسی و پلی اورتان

مشاوره و تحقیق و توسعه

تیم فنی این شرکت آماده است ضمن مشاوره فنی، جهت انتخاب مناسب‌ترین تولیدات شرکت، مشکلات ساختمانی خاص پیش روی شما را بررسی و ضمن ارائه راهکار، مصالح ویژه را طراحی و تولید نماید. کارنامه ما نشان می دهد که توانسته ایم در موارد متعددی مشکلات پیش‌ روی مشتریان را در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه، حل نموده و نیاز آنان به استفاده از مصالح گرانقیمت خارجی را کاهش دهیم.

اجرا

در مواردی که کاربرد تولیدات این شرکت، نیاز به تجربه و مهارت خاصی داشته باشد، اکیپ اجرایی ما آمادگی آموزش یا اجرای کار را دارند.

درخواست تماس فوری

فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند

  متن مصاحبه مدیریت عامل

  مصاحبه آقای مهندس طاهباز، با روابط عمومی شرکت

  من محمدجواد طاهباز هستم و حدود سی سال است که در تولید افزودنی های بتن و مواد شیمیایی ساختمان فعالیت می کنم، شرکت ژیکاوا شامل کارخانه، مجموعه آزمایشگاه های کنترل کیفیت مواد اولیه و محصول، بتن و دوام بتن، بخش تحقیق و توسعه است و با دفاتر مشهد، تهران، انبارها و عوامل فروش در تمامی شهرهای ایران به ارائه محصولات، پشتیبانی و راهنمایی و هدایت مشتریان و ارائه راهکار و مشاوره به مصرف کنندگان عزیز هستیم.

  بی اغراق همه روزه در حال نوآوری و بهبود کیفیت محصول، بسته بندی، بهبود سطح خدمات و جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان هستیم.

  از نظر من مشکل بزرگ صنعت، تولیدات متفرقه، زیر پله ای و بی کیفیت و عدم آگاهی مصرف کنندگان از اهمیت کیفیت و اصلات محصول است.

  ما همواره سعی می کنیم با آگاهی رساندن به مصرف کنندگان کمک کنیم که کالای مرغوب را به راحتی تشخیص داده و انتخاب کنند، بهترین راه مبارزه با تولیدات متفرقه و نامرغوب نخریدن آن است تا اینگونه تولید کنندگان سودجو یا از چرخه کار حذف شوند و یا مجبور به ارتقای کیفیت محصولات خود شده و در رقابتی عادلانه بتوانند کیفیت نهایی محصولات را ارتقاء دهند.

  با توجه به دقت و وسواس بسیار زیاد همکاران بنده در رعایت استانداردها و تهیه بهترین مواد اولیه در تولیدات ژیکاوا، تمام محصولات تولید شده در ژیکاوا با اقبال بسیار خوبی مواجه شده اند، البته هستند محصولاتی که هنوز از فرهنگ ساخت و ساز جلوتر هستند و ما تلاش داریم مزایای آنها را به سازندگان معرفی کنیم، تا در سبد کالا و خریدشان گنجانده شده و از مزایای آن بهره مند شوند، در بین تمام محصولات محصول ژیکابام شرکت ژیکاوا با اقبال زیادی در بین مردم مواجه شده است و توانسته است که بسیاری از مشکلات ساختمانی را به روشی بسیار ساده تر رفع کرد، این محصول که حاصل تلاش شبانه روزی و استفاده از دانش تخصصی شرکت واکر آلمان است به حدی مورد توجه قرار دارد که بسیاری از کاربران شرکت ژیکاوا را به نام ژیکابام می شناسند.

  بله بسیار زیاد این تجربه های ناموفق هر کدام درسهایی ارزشمند از زندگی و تولید برایم داشته است و البته باز هم خواهم داشت و سعی می کنم از آنها درس بگیرم، مهمترین دلیل آن هم اعتماد من به همه دوستان و اطرافیان بوده و استفاده نامناسب از این اعتمادها تلخ ترین تجربه من در طول کار بوده و امیدوارم شاهد تکرار آن در آینده نباشم.

  گفتگو با مجله ساختمان

  مصاحبه آقای مهندس طاهباز (مدیر عامل شرکت ژیکاوا) با مجله ساختمان

  گفتگوی آقای مهندس جواد طاهباز مدیر عامل شرکت ژیکاوا با مجله ساختمان