اخبار

حضور ژیکاوا در کنفرانس ملی مهندسی مکانیک و عمران اسفراین

پنجمین کنفرانس ملی مهندسی مکانیک، عمران و فناوری‌های پیشرفته

پنجمین کنفرانس ملی مهندسی مکانیک، عمران و فناوری‌های پیشرفته

پنجمین کنفرانس ملی مهندسی مکانیک، عمران و فناوری‌های پیشرفته در تاریخ ۲۳ و ۲۴ آبان ۱۴۰۲ در مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین برگزار شد.

هدف از برگزاری این کنفرانس فراهم آوردن زمینه های همکاری بیشتر بین پژوهشگران با ارائه آخرین دستاوردهای علمی و ایجاد موقعیت برای تبادل نظر و آشنایی بیشتر دانشجویان با آخرین پیشرفت ها در زمینه های نظری و کاربردی این رشته ها اعلام شد. واحد تحقیق و توسعه شرکت ژیکاوا باز هم حضور پر رنگی در این کنفرانس داشت.

از بین ۳۹۵ مقاله ارسالی، داوران ۶ مقاله در حوزه عمران را دعوت به سخنرانی کرده بودند که یکی از این مقالات توسط تیم تحقیق و توسعه ژیکاوا ارائه شد و کاندید انتخاب پژوهش برتر شد.

محوریت سخنرانی‌های انجام شده، پیرامون موضوع مصرف علم به همراه تولید علم بود و بر حضور موثر شرکت‌های دانش بنیان و محققین در عرصه صنعت تاکید گردید. همچنین سخنران کلیدی این کنفرانس جناب آقای دکتر مسعود میرزائی رئیس پارک علم و فناوری خراسان بودند که خبر از کسب رتبه اول توسط پارک علم و فناوری خراسان در کشور دادند و ایشان نیز بر حضور موثر مراکز تحقیقاتی در صنایع تاکید کردند.

مقاله شرکت ژیکاوا توسط مهندس پویا احمدی از اعضاء تیم تحقیق و توسعه در تاریخ ۲۳/۰۸/۱۴۰۲ ساعت ۱۵ ارائه گردید. تحقیق مذکور با موضوع “ارزیابی تاثیر عمل آوری مخلوط های بتنی با استفاده از پاشش مواد عمل آوری بر تغییرات مقاومت فشاری و کششی رویه های بتنی در شرایط آزمایشگاهی” پس از ارائه، مورد توجه داوران و حاضرین قرار گرفت و منجر به توضیحات مفصل ایشان در خصوص ماده عمل آوری و دیگر قابلیت‌های آزمایشگاهی و تولیدی شرکت ژیکاوا به حضار گردید.

مشاوره و خرید محصولات ژیکاوا

قبل از خرید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.