اخبار, مقاله های علمی

انتشار مقاله علمی با موضوع بررسی ترک خوردگی مخلوط های بتنی

تاثیر پاشش ماده ی عمل آوری در مقادیر مختلف بر تغییر رفتار ترک خوردگی ناشی از جمع شدگی خمیری در مخلوط های بتنی در شرایط محیطی سخت

تاثیر پاشش ماده ی عمل آوری در مقادیر مختلف بر تغییر رفتار ترک خوردگی ناشی از جمع شدگی خمیری در مخلوط های بتنی در شرایط محیطی سخت

ترک خوردگی مخلوط های بتنی از جمله خرابی های شایع در سازه های بتنی محسوب شده که می تواند منجر به شکست موضعی و کلی سازه گردد. ترک خوردگی ناشی از جمع شدگی خمیری یکی از ترک خوردگی های شایع در سازه های بتنی به خصوص سازه های بتنی مسطح بوده که در ساعات اولیه پس از ساخت بتن به وجود آمده و منجر به ایجاد خرابی در بتن می گردد. استفاده از روش ها و مصالح نوین به منظور کنترل و کاهش این نوع ترک خوردگی ها در شرایط محیطی سخت ازنظر ترک خوردگی، به منظور افزایش دوام و عملکرد سازه های بتنی اهمیت پیدا می کند. از این نظر تحقیق حاضر به بررسی تاثیر پاشش ماده ی عمل آوری در مقادیر مختلف بر تغییر رفتار ترک خوردگی ناشی از جمع شدگی خمیری در مخلوط های بتنی در شرایط محیطی سخت می پردازد.

این مقاله توسط خانم ها وجیهه عباسی و مریم بازپور و آقایان پویا احمدی و مهدی فتحی نوشته شده و پس از تایید کمیته علمی پانزدهمین کنفرانس ملی بتن و بیست و یکمین همایش روز بتن، بزرگداشت استاد احمد حامی پذیرفته شده است.

برای دانلود فایل کامل مقاله “تاثیر پاشش ماده ی عمل آوری در مقادیر مختلف بر تغییر رفتار ترک خوردگی ناشی از جمع شدگی خمیری در مخلوط های بتنی در شرایط محیطی سخت” با ۱۴ صفحه به فرمت PDF، میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

مشاهده صفحه مقاله در سایت CIVILICA

دانلود فایل کامل مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.