سایر محصولات, مقاله ها

بهترین واکس داشبورد و براق کننده و تمیز کننده سطوح چرمی

واکس داشبورد خودرو

از آنجاییکه خودروها یکی از دارایی های مهم هر فرد محسوب میشود؛ افراد برای محافظت ازآن، تمیزی ونظافت و رسیدگی به آن اهمیت قائل بوده و زمان و هزینه صرف میکنند. به همین علت همه روزه لوازم جانبی مختلفی جهت تمیزی خودرو و محافظت از آن تولید میشود که هرکدام کارایی خاص خودش را دارد. در این مقاله قصد داریم تا برای شما یکی از این لوازم جانبی خودرو که واکس داشبورد نامیده میشود را بطور کامل معرفی کنیم.

همه میدانیم که داشبورد بطور دائم در معرض هوا و نور مستقیم آفتاب قرارمیگیرد گاها ترک برمیدارد و دچار رنگ پریدگی میشود. اما برای محافظت از داشبورد و تمیز نگه داشتن سطح آن چه میتوان کرد؟ مسلما وجود یک واکس داشبورد با کیفیت میتواند در تمیز ماندن داشبورد و محافظت از آن کمک شایانی نماید.

واکس داشبورد چیست؟

بطور معمول این واکس در دو قالب واکس مایع بصورت اسپری و واکس ژله ای تولید میشود ؛ غالبا بوی خوشی دارد و با استفاده از یک ابر یا دستمال بر روی سطح کشیده شده و درنهایت سطح را تمیز کرده و از جذب گردوغبار جلوگیری مینماید و با ایجاد لایه ای برروی سطح داشبورد نه تنها سبب براق شدن آن میشود بلکه از آن محافظت در برابر ترک خوردگی نیز بعمل می آورد.

کاربرد واکس داشبورد

سطوح مختلف که از چرم ساخته شده اند مثل صندلی ها و مبل های چرمی ، بدلیل جذب گردوغبار ، براق بودن خو را از دست میدهند. یک واکس داشبورد خوب میتواند با ایجاد لایه محافظ روی این سطوح، از نشستن گروغبار جلوگیری کرده و براق بودن چرم را به آن بازگرداند.

ویژگی های یک واکس داشبورد با کیفیت چیست؟

یک واکس داشبورد مناسب را میتوانید با خصوصیات زیر بشناسید:

ماندگاری مواد روی سطوح:

بهترین محلول ها برای استفاده سطح داشبورد باید بتواند لایه ای محافظ و براق کننده با ماندگاری بالا برروی سطوح ایجاد نماید.این ماندگاری دست کم باید ۲۴ ساعت بطول بیانجامد.

تمیزکننده:

زمانیکه محلول را با ابر برروی سوح میکشید؛ پس از آن شاهد جمع شدن آلودگی ها بر روی ابر خواهید بود.
و این یعنی خاصیت تمیزکنندگی واکس داشبورد باکیفیت.

براق کننده:

محلول ها علاوه بر تمیزکنندگی باید لایه ای که باعث براق شدن سطح میشوند نیز بر روی آن ایجاد نمایند.

محافظت کننده:

لایه ای که محلول ها بر روی سطوح ایجاد میکنند باید بتواند از سطح داشبورد و صندلی چرمی ماشین که در معرض نورخورشید و اشعه های uv هستند؛ محافظت نموده و از رنگ پریدگی ها و حتی ترک خوردن داشبورد و چرم نیزمحافظت نماید.

رایحه خوش:

داشتن بوی دلنشین یکی از مزایای واکس داشبورد به حساب می آید چراکه در فضای ماشین و اتاق میپیچد و اگر این بود زننده و تیز باشد کمتر کسی حاضر به استفاده مجدد از محلول خواهد شد.

معرفی یک واکس داشبورد با کیفیت

ژیکاواکس یکی از بهترین نمونه های واکس داشبورد در ایران است که از بهترین مواد تولید شده و درواقع مشابه سازی شده از روی نمونه آمریکایی خود با همان کیفیت می باشد. شایان ذکر است که ژیکاواکس همه ویژگی های یک واکس و اسپری های داشبورد عالی و باکیفیت را دارد و حتی با تمام نمونه ها رقابت میکند.

جهت خرید ژیکاواکس و کسب اطلاعات بیشتر از این محصول کلیک نمایید

موارد کاربرد ژیکاواکس چیست؟

ژیکاواکس یک محصول چندکاره است که کاربرد های آن به شرح زیر می باشد:

واکس داشبورد:

تمیز کننده داشبورد و باایجاد لایه ای محافظ باعث برق افتادن و عدم جذب گردو غبار شده و همچنین از رنگ پریدگی و ترک خوردن داشبورد محافظت میکند.

سطوح چرمی مثل صندلی ها و مبل های چرمی، روکش های چرمی صندلی ماشین:

مبل ها و صندلی های چرمی باتوجه به مقاومت ماندگاری و بوی خاصی که دارند و بخاطر ظاهر زیبایی که به دکوراسیون و حتی داخل ماشین میدهند، خیلی از اوقات مورد انتخاب افراد قرار میگیرد.

از طرفی تمیزکردن و برق انداختن این مبل و روکش های چرمی هم یکی از دغدغه های افراد بشمار می آید.

ژیکاواکس بهترین تمیز کننده صندلی چرمی ماشین و مبل های چرمی میباشد که طاهر زیبای قبلی چرم و براق بودن را به آن برمیگرداند.

پس از اینکه این محصول را بوسیله ابر روی سطح چرمی مبل و صندلی کشیدید؛ کافیست ابر را ملاحظه کنید تا آلودگی های جذب شده روی ابر را ببینید.

ژیکاواکس

بسته بندی های واکس داشبورد ژیکاوا

بسته بندی های ژیکاواکس بصورت قوطی اسپری، قوطی، بسته بندی های ۴ لیتری، ۲۰ لیتری و ۲۰۰ لیتری قابل عرضه به تمامی فروشگاه ها، کارواش ها و… می باشد.

نحوه خرید ژیکاواکس

همه فروشندگان و دارندگان کارواش، تولید کنندگان صندلی و مبل های چرمی و تولیدکنندگان روکس های چرم و… می توانند از بسته بندی های ۴لیتری، ۲۰ لیتری و ۲۰۰ لیتری ژیکاواکس جهت خرید عمده سفارش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.