اخبار

ژیکاوا عضو ممتاز انجمن سرامیک ایران

ژیکاوا عضو ممتاز انجمن سرامیک ایران

عضویت ممتاز ژیکاوا در انجمن سرامیک ایران

شرکتهای مختلف با دیدگاه های متفاوت در کسب کار، روشهای مختلفی برای فروش محصولات خود مطرح می کنند، از جمله حداکثر سود فروش برای واسط ها، ارائه اجناس با کیفیت پایین، بازاریابی از طریق ارائه درصدهایی از فروش به استادکارها و مجریان و یا اطلاع رسانی به مصرف کننده و یا اجبار توزیع کنندگان به ارائه محصولات اصلی و با کیفیت و در صورت وجود استاندارد اجباری، که این اجبار توسط مشتری به فروشنده با افزایش تقاضا تحمیل خواهد شد.

ژیکاوا در راستای ارائه محصول استاندارد و با کیفیت، علاوه بر فرهنگ سازی برای مصرف کننده ها، همواره تلاش می کند تا سایر همکاران، تولید کنندگان و سایر اصناف مرتبط را در خصوص کیفیت محصول و ترغیب مشتری برای تهیه جنس اصلی و با کیفیت راهنمایی کرده و بتواند فرهنگ استفاده از کالای خوب را در بین مشتریان خود نیز ترویج دهد.

در همین راستا به عنوان اولین شرکت در حوزه صنایع شیمیایی ساختمان به عضویت انجمن سرامیک ایران در آمده ایم و سعی داریم با ترویج استفاده از چسب کاشی استاندارد و مرغوب، به همراه پودر بندکشی استاندارد بتوانیم سهم مهمی در بین همکاران تولید کننده کاشی و سرامیک را عهده دار شویم.

برنامه نسبتا بلند مدت ژیکاوا در این حوزه برگزاری سمینارهای آموزشی و اطلاع رسانی های مختلف برای همکاران با استفاده از توانمندی انجمن کاشی و سرامیک در اطلاع رسانی مناسب و کاربردی به دست اندرکاران است. امید است این اقدامات گام موثری در افزایش کیفیت در بازار مصالح ساختمانی و رعایت حقوق مصرف کنندگان باشد.

لینک بررسی اعضای رسمی انجمن سرامیک ایران (کلیک کنید).

تقویم رویدادهای مرتبط با صنعت سرامیک (کلیک کنید).

دوره های آموزشی، کارگاه و سمینار های انجمن سرامیک ایران (کلیک کنید).

در صورتیکه هر گونه سوالی در این خصوص دارید از طریق صفحه تماس با ژیکاوا و شماره های تماس ژیکاوا، با ما در ارتباط باشید

اعضای ممتاز انجمن سرامیک ایران

مشاوره و خرید محصولات ژیکاوا

قبل از خرید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.