اخبار

ارائه مقاله و محصول جدید ژیکاوا در پانزدهمین کنفرانس ملی بتن

پانزدهمین کنفرانس ملی بتن و محصول جدید ژیکاوا

پانزدهمین کنفرانس ملی بتن، مهر ماه ۱۴۰۲

همراه با گسترش روز افزون مصرف سیمان و بتن در صنعت ساخت و ساز کشور، فکر ایجاد انجمنی که بتواند فعالیتهای علمی و فنی و تحقیقاتی در این زمینه را مرکزیت دهد از مدت های پیش در اذهان عمومی دست اندرکاران این رشته از مهندسی وجود داشته است. در نتیجه ممارست و فعالیتهای ممتد و پیگیری که توسط جمعی از کارشناسان و علاقه مندان این حرفه بعمل آمد. بدنبال این امر اولین جلسه مجمع عمومی اعضا موسس انجمن بتن ایران در تاریخ ۷۸/۱۱/۲۷ با حضور نمایندگان وزارت کشور تشکیل و ضمن انتخاب اعضای هیأت مدیره و بازرسان اساسنامه انجمن در ۲۶ ماده و ۲۵ تبصره به تصویب رسیده است.

یکی از فعالیت‌های ارزشمند انجمن بتن، برگزاری کنفرانس بین المللی بتن و همچنین همایش روز بتن می‌باشد که در یک تاریخ یکسان هر ساله در مهرماه در دو و یا سه روز متوالی برگزار می‌گردد که امسال نیز در تاریخ ۱۵ الی ۱۷ مهر ماه ۱۴۰۲ برگزار شد.

ارائه مقاله و محصول جدید ژیکاوا در کنفرانس ملی بتن:

در پانزدهمین کنفرانس ملی بتن که همزمان با بیست و یکمین روز بتن برگزار شد، شرکت ژیکاوا به عنوان یکی از حامیان کنفرانس، حضور داشت و ضمن آن، تیم تحقیق و توسعه شرکت ژیکاوا نیز طی ارائه یک مقاله، از محصولی نوین در صنعت بتن رونمایی کرد که مورد توجه اساتید و متخصصین حاضر در کنفرانس قرار گرفت. همچنین در انتهای این همایش از طرح‌های برتر بتنی قدردانی گردید که متخصصین شرکت ژیکاوا نیز در طرح برتر سال حضور پررنگی داشته و افتخار آفرینی دیگری را رقم زدند.

بخش های کلی کنفرانس بتن:

بخش اول غرفه‌های مربوط به شرکت‌ها و مراکز فعال در زمینه بتن بود بخش دیگر مربوط به سالن برگزاری ارائه مقالات بود که توسط اساتید سطح یک کشور مورد بازبینی و قضاوت قرار می‌گرفت و بخش سوم و اصلی کنفرانس امسال کارگاه‌های آموزشی بود همچنین بخش چهارم نیز مربوط به سخنرانی مسئولین انجمن بود.

نکات بارز کنفرانس ملی بتن:

بارز ترین نکته دیده شده در کنفرانس امسال، سطح مطالعات ارائه شده در بخش صنعت و کارگاه‌های آموزشی بود که به مراتب، بالاتر از مقالات ارائه شده در بخش دانشگاهی بود. اما به عنوان نکته منفی می‌توان گفت با این که این کنفرانس بتن و انرژی نامیده شده بود، توجه زیادی به موضوع انرژی در بخش مقالات نشده بود.

ارائه مقاله و دستاورد تیم تحقیق و توسعه و تیم آموزش ژیکاوا:

مقاله ای که تحت عنوان (تاثیر پاشش ماده ی عمل آوری در مقادیر مختلف بر تغییر رفتار ترک خوردگی ناشی از جمع شدگی خمیری در مخلوط های بتنی در شرایط محیطی سخت) در این کنفرانس ارائه شد در واقع بخشی از مطالعات گسترده تیم تحقیق و توسعه ژیکاوا و تیم آموزش ژیکاوا می باشد. که توجه اساتیدی همچون دکتر شربتدار، دکتر شکرچی زاده، دکتر تدین و دیگر بزرگان عرصه بتن را به خود جلب کرد.
پیش‌بینی می‌شود این ماده در آینده بیشتر مورد توجه قرار گرفته و هم سوی با هدف کنفرانس امسال، یعنی انرژی، پیشرفت نماید.

در صورتیکه هر گونه سوالی در این خصوص دارید از طریق صفحه تماس با ژیکاوا و شماره های تماس ژیکاوا، با ما در ارتباط باشید

پانزدهمین کنفرانس ملی بتن و همایش روز بتن

مشاوره و خرید محصولات ژیکاوا

قبل از خرید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.